Klasikiniai virtuvės baldai 2019-05-07T20:30:07+00:00

Project Description

Klasikiniai virtuvės baldai

Klasikiniai virtuvės baldai 1
Klasikiniai virtuvės baldai 2
Klasikiniai virtuvės baldai 3
Klasikiniai virtuvės baldai 4
Klasikiniai virtuvės baldai 5
Klasikiniai virtuvės baldai 6
Klasikiniai virtuvės baldai 7
Klasikiniai virtuvės baldai 8
Klasikiniai virtuvės baldai 9
Klasikiniai virtuvės baldai 10
Klasikiniai virtuvės baldai 11
Klasikiniai virtuvės baldai 12
Klasikiniai virtuvės baldai 13
Klasikiniai virtuvės baldai 14
Klasikiniai virtuvės baldai 15
Klasikiniai virtuvės baldai 16
Klasikiniai virtuvės baldai 17
Klasikiniai virtuvės baldai 18
Klasikiniai virtuvės baldai 19
Klasikiniai virtuvės baldai 20
Klasikiniai virtuvės baldai 21
Klasikiniai virtuvės baldai 22
Klasikiniai virtuvės baldai 23
Klasikiniai virtuvės baldai 24
Klasikiniai virtuvės baldai 25
Klasikiniai virtuvės baldai 26
Klasikiniai virtuvės baldai 27
Klasikiniai virtuvės baldai 28
Klasikiniai virtuvės baldai 29
Klasikiniai virtuvės baldai 30
Klasikiniai virtuvės baldai 31
Klasikiniai virtuvės baldai 32
Klasikiniai virtuvės baldai 33
Klasikiniai virtuvės baldai 34
Klasikiniai virtuvės baldai 35
Klasikiniai virtuvės baldai 36
Klasikiniai virtuvės baldai 37
Klasikiniai virtuvės baldai 38
Klasikiniai virtuvės baldai 39
Klasikiniai virtuvės baldai 40
Klasikiniai virtuvės baldai 41
Klasikiniai virtuvės baldai 42
Klasikiniai virtuvės baldai 43
Klasikiniai virtuvės baldai 44
Klasikiniai virtuvės baldai 45
Klasikiniai virtuvės baldai 46
Klasikiniai virtuvės baldai 47
Klasikiniai virtuvės baldai 48
Klasikiniai virtuvės baldai 49
Klasikiniai virtuvės baldai 50
Klasikiniai virtuvės baldai 51
Klasikiniai virtuvės baldai 52
Klasikiniai virtuvės baldai 53
Klasikiniai virtuvės baldai 54
Klasikiniai virtuvės baldai 55
Klasikiniai virtuvės baldai 56
Klasikiniai virtuvės baldai 57
Klasikiniai virtuvės baldai 58
Klasikiniai virtuvės baldai 59
Klasikiniai virtuvės baldai 60
Klasikiniai virtuvės baldai 61
Klasikiniai virtuvės baldai 62
Klasikiniai virtuvės baldai 63
Klasikiniai virtuvės baldai 64
Klasikiniai virtuvės baldai 65
Klasikiniai virtuvės baldai 66
Klasikiniai virtuvės baldai 67
Klasikiniai virtuvės baldai 68
Klasikiniai virtuvės baldai 69
Klasikiniai virtuvės baldai 70
Klasikiniai virtuvės baldai 71
Klasikiniai virtuvės baldai 72
Klasikiniai virtuvės baldai 73
Klasikiniai virtuvės baldai 74
Klasikiniai virtuvės baldai 75
Klasikiniai virtuvės baldai 76
Klasikiniai virtuvės baldai 77
Klasikiniai virtuvės baldai 78
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Klasikiniai virtuvės baldai

Virtuvė yra neatskiriama  namų erdvė tiek  prabangiame  name, tiek nedideliame  bute. Virtuvė  yra vienas svarbiausių kambarių namuose. Tai daug daugiau nei praktiška funkcinė erdvė ar netgi dizainas. Dažnu atveju, tai dėmesio centras, kuris parodo likusių namų estetiką ir stilių. Klasikiniai virtuvės baldai buvo viso ko pradžia, per daugelį metų sukūrę platų virtuvės baldų spektrą, kad išpildytų lūkesčius, pateikiant  viską: nuo tradicinių iki drąsiu  ir šiuolaikinių  sprendimų, naujų medžiagų ir iki funkcionalumo naujovių. Šiandien mes galime rasti daug skirtingų mados tenencijų, daug stilių tačiau noras sukurti gražią, funkcionalią ir kartu  praktišką vietą  vis dažniau grąžina norą pasirinkti laikui atsparią klasiką. Yra daugybė virtuvių  tipų, bet atsižvelgiant, kad kiekviena virtuvė yra unikali erdvė, UAB VILGMA GI  klasikinių baldų gamyba siekia, kad mūsų pagaminti klasikiniai virtuvės baldai atspindėtų Jūsų asmenybę. Platus apdailos, funkcionalumo, spalvų, medžiagiškumo spektro pasirinkimas leidžia  susikurti unikalų produktą ir surasti stilių, kuris labiausiai atitiktų Jūsų darbo virtuvėje įpročius ir šeimininkavimo būdą.

UAB VILGMA GI gaminami klasikiniai virtuvės baldai dažnai būna sendtinti, auksuoti, patinuoti ar net drožinėti. Didelės  patirties reikalaujančių  įgūdžių dėka,  mes turime galimybę sukurti  išskirtinę aplinką Jums, kuri kartu būtų funkcionali, praktiška ir rafinuotai graži.

Užsakydami mūsų baldus, galite būti tikri, kad mūsų pagaminti klasikiniai baldai, nesvarbu ar tai būtų klasikinė komoda ir klasikiniai virtuvės baldai, bus  tvirti ir ilgaamžiai.

Siekiant palengvinti jūsų svajonių virtuvės paieškos procesą, mes siūlome įvairius klasikinės virtuvės tipus:Mūsų gamybos spektrą sudaro: Modernios klasikos virtuvės baldai-tai virtuvės baldai, kurie po truputį keičia klasinės virtuvės dizainą. Sudėtingos, eklektiškos tačiau tiesios dekoracijos, pažangios apšvietimo sistemos ir šių dienų technologijas atitinkanti furnitūra,  tampa vis populiaresni klientų tarpe.

Klasikiniai virtuvės baldai- tai laikui nepavaldūs baldai, kurie dažnai nustebina nauja virtuvės aplinkos vizija, puošnumu. Tai klasikiniai baldai, kur tradicija atitinka šiuolaikinį funkcionalumo stilių.

Provanso virtuvės baldai

Tai dažniausiai baltos ar pastelinių spalvų virtuvės,  pasiilgusiems natūralių atspalvių  ir atpalaiduojančios bei romantiškos atmosferos.  Baldai skirti namams, kvepiantiems  levandomis ir namų vyno gamyklos tradicijomis.

Lofto stiliaus virtuvės

tai šiuolaikinės klasikinės virtuvės , kuriose naudojamas itin blizgus ar matiniu laku lakuotas medis, sendintas šukuošas ažuolas kombinuojant su nerūdijančio plieno stalviršiu ir aliuminio detalėmis.

Art deco baldai

Tai drąsiems, iššūkių interjere trokštantiems klientams, kurie nori griežtų formų, avangardo ir  ryškių mados tendencijų pėdsakų.

Klasikiniai virtuvės baldai, kuriuos projektuojat buvo apgalvotas dizainas, žiūrint profesionalo akimis,  turėtų atitikti pagrindines  klasikinės virtuvės zonas:

  • Švaros zona

Kriauklė yra pagrindinis valymo zonos taškas. Jei esate dešiniarankis, indaplovę rekomenduotumėte  dėti kairėje kriauklės pusėje. To pasekoje,  Jums nereikės pastangų pašalinti maisto likučius ar plauti indus su kairiaja ranka , kad po to juos įdėt   į indaplovę. Teisingai numatant vietas, Jums beliks darniu judesiu paspaust mygtuką.

  • Ruošos zona

Apgalvoto dizaino virtuvėje, maisto ruošos  vietą siūlome daryt dešiniau nuo valymo zonos. Numatytas tarpas turėtų būti pakankamas, kad būtų patogu  pjauti, pjaustyti, minkyti tešlą  ir tt. Šioje ar gretimai esančioje zonoje  būtina numatyti stalčius, kad indai, prieskoniai, kurie dažnai naudojami būtų patogiai matomi atsivėrus stalčių ar spintą, esančius kuo arčiau paruošimo vietos.

  • Paskirstymo erdvė.

Kepimo ir  virimo zoną rekomenduotina padaryti šalia ruošos zonos arba suprojektuojant pagal individualius poreikius, atsižvelgiant į šeimininkavimo įpročius. Orkaitę rekomenduojame įterpti šioje vietoje, bet ji neturėtų  būti centrinė, nes paprastai ji nenaudojama dažniau nei viena ar tris kartus per savaitę.

  • Maisto zona.

Maisto plotas yra šaldytuvą supantis plotas, kurį rekomenduojame projektuoti gretimai virimo zonos, kad Jūs galėtumėte lengvai ir greitai pasiekti maisto produktus iš šaldytuvo ar šaldiklio.

  • Ne maisto zona.

Plotas be maisto paprastai yra tas, kuriame laikome papildomus buitinius daiktus, virtuvės prietaisus, padėklus ir kitus indus. Paprastai jie yra daiktai, kurių nenaudojate kasdien ir todėl jie neturi užimti labai svarbios vietos virtuvėje.

Mūsų kolektyvas visad stengiasi, kad baldai užtikrintų geriausią elegancijos, grožio ir praktiškumo  rezultatą, kad mūsų pagaminti baldai liktų paveldu naujiesiems namų savininkams ar Jūsų ateitieks kartoms.

Su meile savo darbui VILGMA GI kolektyvas.

Kontaktai

Mobile: +370 699 18465