Project Description

DARBO KAMBARIO BALDAI

Klasikiniai darbo kambario baldai: susikaupimo garantas

Šiandien nemažai žmonių dirba namuose, o produktyvumui ir darbo našumui ypač svarbi aplinka. Specialistai teigia, kad dirbant iš namų geriausia turėti atskirą darbo kambarį, kurio interjeras nevargintų ir padėtų susikaupti. Klasikinis interjeras darbo kambaryje būtent toks ir yra – patikimas, leidžiantis susikoncentruoti į reikiamus dalykus ir neblaškantis. Be to, klasikiniai baldai kambariui suteikia ir išskirtinę estetiką. Darbo kambaryje puikiai atrodo tiek mediniai klasikiniai baldai, tiek minkšti klasikiniai baldai. Be to, egzistuoja net keli klasikos stiliai, tad galite išsirinkti labiausiai Jus ir Jūsų poreikius atspindintį dizainą.

Svajingas, jaukus ir kvepiantis levandomis Provanso stiliaus klasikinis darbo kambarys – puikus pasirinkimas kūrybiškiems žmonėms. Balti klasikiniai baldai, švelnūs pasteliniai atspalviai, sendintos lengvų formų detalės, aukso ar vario elementai suteikia laisvės, romantikos, rafinuotos elegancijos pojūtį. Provanso stilius itin mėgstamas norintiems pabėgti nuo sunkios klasikos ir įmantrių baroko tradicijų diktuojamų elementų ir pasinerti į pietų Prancūzijos alsavimą.

Modernios klasikos interjeras – bene saugiausias variantas. Tai supaprastintas klasikinis interjeras, kuriame naudojamos aiškios baldų linijos, funkcionalus dizainas, minimalūs puošybos elementai. Modernios klasikos baldai padeda sukurti erdvės jausmą, tad puikiai tiks net ir mažoms patalpoms. Šis stilius puikiai tiks tiek kūrybiškiems, tiek konservatyviems, tiek itin vertinantiems preciziškumą žmonėms.

Skandinaviško stiliaus vizitinė kortelė – šviesaus medžio masyvo baldai. Šį stilių lydi lengvumas, gaiva, elegancija, tad puikiai tinka mylintiems minimalizmą žmonėms. Skandinaviško stiliaus baldai paprastai gaminami iš šviesios medienos: pušies, eglės ar uosio, kuri dažnai balinama, beicuojama, dažoma baltais dažais ar lakuojama šviesiu laku. Skandinaviškas stilius neblaško, padeda susikoncentruoti į atliekamą užduotį, todėl yra ypač mylimas darbo kambariuose.

UAB „Vilgma Gi“ – daugiau nei klasikinių baldų gamyba

Tvirti, stilingi ir praktiški – štai tokie yra klasikiniai darbo kambario baldai iš UAB „Vilgma Gi“. Esame nedidelė šeimos įmonė, labai vertiname individualumą ir unikalumą, todėl stengiamės, kad mūsų gaminami lietuviški klasikiniai baldai būtų ne tik funkcionalūs, stilingi, bet ir atliepiantys Jūsų poreikius. Svajojate, kad ir Jūsų namuose atsirastų toks klasikinis darbo kambarys? Susisiekite su mumis ir padėsime Jums įgyvendinti svajonę!

Kontaktai