Project Description

KLASIKINIAI SVETAINĖS BALDAI

Klasikiniai svetainės baldai: gražu, praktiška ir ilgaamžiška

Svetainė – tai reprezentatyviausia erdvė, kuri pasakoja visiems čia užsukusiems artimiesiems ir svečiams apie Jus ir Jūsų namus. Svetainėje dažnai susirenka visa šeima pramogauti ar linksmai leisti laiką drauge. Tam, kad šioje erdvėje būtų malonu leisti laiką labai svarbiu tampa interjeras ir jame esantys baldai. Bene geriausias sprendimas – klasikiniai svetainės baldai, mat šis stilius visuomet išliks madingu, o prabangūs klasikiniai baldai laikui bėgant tik dar labiau pagražės.

Klasikiniai baldai: dizainas, tinkantis visiems

Kartais klasikiniais baldais klaidingai vadinamos senelių ar prosenelių namuose regėtos sunkios medinės spintos, komodos, lovos ar indaujos su įmantriais rankų darbo drožiniais. Visgi, klasikiniai baldai yra kur kas daugiau.

Bėgantis laikas visame pasaulyje formavo ne vieną klasikinio interjero stilių. Prancūzijoje gimė levandomis kvepiantys Provanso stiliaus baldai, Anglijoje bėgant šimtmečiais nusistovėjo savita Angliško stiliaus tradicija, Skandinavijoje – skandinaviško.

Šiandien pasaulyje karaliaujant inovacijoms ir naujovėms to negalime išvengti ir interjero sprendimuose  – vis dažniau namus užkariauja modernios klasikos baldai, kurie gali tapti puikiu kompromisu tarp klasikos ir modernumo bet kuriuose namuose.

Klasikiniai svetainės baldai – ilgalaikė investicija

Klasikiniai svetainės baldai gaminami iš aukštos kokybės medienos, kas užtikrina jų ilgaamžiškumą. Kitų stilių baldų ilgaamžiškumas gali bauginti, mat bėgant laikui stiliai kinta, o štai klasika yra amžinai nemari. Visiškai nesvarbu, kuriuo laikotarpiu gyvename, klasikiniai baldai niekada neišeis iš mados.

Gamyboje dažnai naudojamos sendintos ar jaukiai nutrintos detalės, tad prabėgus net ir keliems dešimtmečiams naudojimo žymės baldams pridės tik dar daugiau žavesio. Be to, šie baldai ne tik dekoratyvūs, bet ir itin praktiški, talpūs ir funkcionalūs.

UAB „Vilgma Gi“ – klasikinių baldų ekspertai

Kokybiškų ir funkcionalių klasikinių baldų gamyba – tai, kuo UAB „Vilgma Gi“ užsiima jau daugiau nei 25-erius metus. Esame nedidelis šeimos verslas, tad puikiai suprantame, koks svarbus yra įsiklausymas į kiekvieno kliento poreikius ir jo gyvenimo būdą. Klasikiniai baldai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, tad yra itin tvirti, patikimi ir ilgaamžiai. Svajojate apie klasikinius baldus savo namams? Susisiekite su mumis ir mes padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę.

SUSISIEKTI