Project Description

VISUOMENINĖS PASKIRTIES BALDAI

Klasikiniai baldai: ne tik namams, bet ir viešosioms erdvėms

Klasikiniai visuomeninės paskirties baldai – tai baldai, kurie mus sutinka kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, baruose ir kitose lankomose vietose.

Ko gero, sutiksite, kad visuomeninės paskirties patalpose labai svarbų vaidmenį atlieka interjeras. Gražiai įrengtoje erdvėje norisi būti, ją rekomenduoti ar sugrįžti dar ir dar kartą.

Klasikiniai baldai tokio tipo patalpose yra ypač mėgstami dėl savo išskirtinės elegancijos, estetikos ir kuriamos prabangos. Be to, egzistuoja net keli klasikos stiliai, todėl būti išsiskiriantiems iš kitų yra išties lengva.

Klasikiniai visuomeninės paskirties baldai: estetiška, prabangu ir ilgaamžiška

Gražus interjeras gali padėti pritraukti daugiau lankytojų į bet kokias erdves. Užsukę į restoranus, kavines, viešbučius, parduotuves, įvairias registratūras, grožio salonus, bankus ar net ar gydymo įstaigas žmonės tikisi prabangos, puošnumo, tvarkos ir kokybės.

Būtent dėl šios priežasties tokias vietas dažnai puošia įvairūs klasikiniai baldai. Aukštos kokybės klasikiniai visuomeninės paskirties baldai pasižymi išskirtine estetika, ilgaamžiškumu ir, svarbiausia, niekada neišeina iš mados.

Nestandartinių baldų gamyba visuomeninės paskirties patalpoms

Viešosioms erdvėms dažnai būtina nestandartinių baldų gamyba. Registratūros stalai, baldai grožio salonams, lentynos ar prekystaliai parduotuvėse, kėdės, stalai ar kiti klasikiniai baldai dažnai reikalauja autentiško žvilgsnio ir unikalumo.

Dažnai visuomeninės paskirties patalpos yra didelės ir neįprastų formų, tad norint jas paversti jaukiomis tiesiog būtina nestandartinių baldų gamyba. Tobulai erdvei pritaikyti baldai sukuria vientisumą, ją pagyvina ir sukuria autentika spinduliuojančią atmosferą.

UAB „Vilgma Gi“: klasikiniai baldai bet kokioms patalpoms

Daugiau nei 25-erius metus užsiimdami klasikinių baldų gamyba puikiai suprantame, koks svarbus yra unikalumas ir išskirtinumas. Baldai kavinėms, restoranams, barams, gydymo,  apgyvendinimo ar kitoms įstaigoms mums nėra naujiena: dirbame tiek su minkštų baldų gamyba, tiek su medinių baldų gamyba, tad galime įgyvendinti bet kokius klientų lūkesčius.

Labai vertiname autentišką toną, todėl kaskart stengiamės kuo labiau įsigilinti į išsakomus poreikius ir sukurti tokius baldus, kurie labiausiai atlieps Jūsų poreikius. Baldų gamyboje taikomos aukščiausios gamybos technologijos leidžia įgyvendinti bet kokias svajones.

Kontaktai