Klasikinių baldų gamyba: nuo svajonės iki realybės

Svajojate apie klasika kvepiančius namus, viešojo naudojimo patalpas ar kitas erdves? Trokštate ilgaamžių ir visiškai Jūsų poreikius išpildančių sprendimų? Klasikinių baldų gamintoja UAB „Vilgma Gi“ pasiruošusi įgyvendinti bet kokias Jūsų svajones. Dirbame Jums jau daugiau nei 25-erius metus. Esame įgyvendinę daugiau nei 5000 unikalių projektų, tad mūsų įgūdžiai ir patirtis leidžia bet kokias svajones paversti realybe.

Klasikiniai baldai: kaip pasirinkti tinkamiausią?

Klasikiniai baldai – ilgaamžis ir patikimas sprendimas. Ne veltui teigiama, kad klasika yra nemari – šis stilius visuomet išliks madingais ir patraukliais. Geriausia tai, kad kokybiški klasikiniai baldai tarnauja ypač ilgai, tad prabėgus keleriems metams Jums nereikės rūpintis naujais. Visgi, ilgaamžiškumas kai kuriuos gąsdina, mat kyla klausimas, kaipgi išsirinkti tinkamus baldus, kurie ilgainiui neatsibos ir bus vis dar aktualūs po dešimties metų. Tam, kad išsirinktumėte tinkamiausią variantą UAB „Vilgma Gi“ nori jums patarti.

Kiekvienas baldas turi bent dvi funkcijas: praktinę ir estetinę. Svarstydami, kokie klasikiniai baldai turėtų atsirasti Jūsų erdvėje, pirmiausia, apmąstykite jų funkcijas. Tai padės suvokti, ko tikitės iš baldo ir koks jis turėtų būti. Baldai turi tarnauti Jums, tad labai svarbu išgryninti, kokios funkcijos jiems bus priskirtos.

Ko gero, esate girdėję, kad klasika taip pat turi kelis atskirus stilius. Kiekvienas iš jų neša kiek kitokią žinutę: jei klasikinio stiliaus baldai kuria santūrumo, paprastumo ir grakštumo jausmą, tai modernios klasikos interjeras – aiškumą, funkcionalumą ir modernumą. Norint į namus įnešti paprastesnę klasikinio stiliaus versiją, rekomenduojame rinktis kaimiško arba kantri stiliaus baldus, o jei jus žavi konservatyvumas ir gamtos įkvėpti dizaino sprendimai, kviečiame apsvarstyti angliško stiliaus baldus. Provanso stiliaus baldai puikiai tiks svajotojams, romantiško ir atpalaiduojančio stiliaus mėgėjams. Trokštantiems lengvumo ir elegantiškos gaivos siūlome skandinaviško stiliaus baldus.

Ko gero, esate girdėję apie spalvų instituto „Pantone“ kasmet skelbiamas metų spalvas. Jos gali būti puikiai pritaikomos ir namų, ofiso ir kitose aplinkose. Visgi, nereikėtų pamiršti, kad šios spalvos kasmet keičiasi, tad pagrindine spalva pasirinkus madingiausią šių metų spalvą savo namams, kitais metais ji bus paprasčiausiai nebemadinga. Tam, kad klasikinis interjeras jus džiugintų dešimtmečius, rekomenduojame rinktis pastelines arba neutralias, gamtoje sutinkamas spalvas, klasikines ir nesenstančias formas.

SUSISIEKTI