Project Description

KLASIKINIAI VAIKŲ KAMBARIO BALDAI

Klasikiniai baldai vaikams: gražu, funkcionalu ir praktiška

Vaikų kambarys – patalpa, kur verda gyvenimas. Čia vaikai žaidžia, lavinasi ir net miega. Kartais gali atrodyti, kad vienoje erdvėje tiesiog neįmanoma suderinti tokių ir pirmo žvilgsnio nesuderinamų zonų. Visgi, tinkami vaikų kambario baldai į šią erdvę gali įnešti vientisumo, praktiškumo ir estetikos. Klasikiniai vaikų kambario baldai, ko gero, yra geriausias pasirinkimas, ieškantiems ilgaamžių ir praktiškų sprendimų.

Kontaktai

Vaikų kambario zonos: kokie klasikiniai baldai joms reikalingi?

Vaikų kambarys – tokia erdvė, kurioje reikia sutalpinti daugybę skirtingų zonų. Jei suaugusieji dažniausiai turi atskirus kambarius poilsiui, darbui ir laisvalaikiui, tai vaikams visa tai talpinama vienoje patalpoje, todėl labai svarbu įvertinti erdvę ir parinkti jai tinkamiausius baldus.

Vieta, kurioje Jūsų vaikai ilsisi ir miega, turėtų būti itin patogi lova, naktinis stalelis, krėslai ar kiti baldai. Ši zona turėtų būti komfortiška ir padedanti atsipalaiduoti. Poilsio zonoje neturėtų būti nei žaidimams, nei mokymuisi skirtų reikmenų.

Skirta vaikų laisvalaikiui. Šioje zonoje statomi žaidimų staleliai, žaislų skrynios ar kiti baldai. Labai svarbu, kad žaidimų zona būtų erdvi ir skatintų vaikų kūrybiškumą ir saviraišką.

Rimties ir susikaupimo vieta. Rašomasis stalas, kėdė, knygų lentyna – tai, ko gali prireikti mokantis ar lavinant gebėjimus. Šioje zonoje neturėtų būti dėmesį blaškančių dalykų, tokių kaip žaislai, pagalvėlės ar kt.

Vaikų kambaryje turi būti išties talpi. Jei namuose nėra atskiros patalpos drabužiams laikyti, tai vaikų kambaryje turi tilpti ne tik žaidimams ar mokymuisi reikalingi daiktai, knygos, bet ir rūbai. Jiems susidėti reikalingos spintos, komodos, spintelės ar kiti vaikų kambario baldai.

Kaip suderinti įvairias zonas viename kambaryje?

Norint suderinti kelias, iš pirmo žvilgsnio, sunkiai suderinamas zonas vienoje erdvėje, reikėtų kruopščiai apgalvoti kambario dizainą ir baldų išdėstymą. Puikiu sprendimu gali tapti gražūs, praktiški ir ilgaamžiai klasikiniai vaikų kambario baldai. Nežinote kaip viename kambaryje stilingai įrengti skirtingas zonas? UAB „Vilgma Gi“, 25-erius metus užsiimanti klasikinių baldų gamyba, pasiruošusi Jums padėti išsirinkti norimą klasikos stilių ir sukurti vaikams skirtą erdvę.