MŪSŲ KLIENTŲ NAMAI

Klasikinis interjeras: tai, kas nemaru

Šiandien pasaulyje vyrauja daugybė stilių ir mados tendencijų. Visgi, pastebime, kad vis dažniau lietuviai gręžiasi į tai, kas yra nemaru – šimtmečių patikrintą klasiką. Įvairūs klasikos stiliai leidžia kaskart sukurti vis kitokius, unikalumu ir autentika kvepiančius interjerus, kurie tampa ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs. Gaminame įvairius minkštus ir medinius baldus, tad galime įgyvendinti bet kokias Jūsų svajones.

Klasikiniai baldai visiems namams

Klasikinio stiliaus baldai puikiai atrodo bet kokioje erdvėje. Jie puošia tiek svetaines, miegamuosius, vaikų ir darbo kambarius, virtuves bei kitas patalpas. Klasikinės virtuvės baldai, klasikiniai baldai svetainei, darbo kambariui, miegamajam, vaikų kambariui ar kitoms erdvėms suteikia išskirtinio rafinuotumo, tvarkingumo jausmo, be to yra labai praktiški, funkcionalūs ir ilgaamžiai.

Skirtingi klasikos stiliai – skirtinga nuotaika

Šiandien ypač išpopuliarėjusi moderni klasika interjere dažnai kuriama pasitelkiant būtent baldus. Modernios klasikos baldai, tai, galima sakyti, modernumo ir klasikos sandūra – aiškios linijos, neįmantrus, funkcionalus dizainas ir klasikiniai puošybos elementai.

Visgi, tradicinis klasikinis interjeras, ko gero, vis dar yra populiariausias pasirinkimas. Klasikiniai baldai savo medžiagomis ir dizainu visiškai paklūsta senosioms baroko, renesanso, angliškojo interjero ir Toskanos tradicijoms: santūrumas, paprastumas, grakštumas ir nepakartojami sudėtingi rankų darbo drožybos elementai, inkrustacijos, vitražai, aplikacijos, baldakimai, karnizai…

Dar vienas itin dažnas pasirinkimas –klasikiniai Provanso stiliaus baldai. Provanso stilius į erdves įneša švelnumo, svajingumo, romantikos ir jaukumo, tad puikiai tinka kūrybiškiems žmonėms.

Lietuviški klasikiniai baldai iš UAB „Vilgma Gi“

Tikime, kad baldai turi atspindėtų Jūsų asmenybę, Jūsų gyvenimo būdą ir poreikius. Siūlome platų apdailos, spalvų, medžiagų formų pasirinkimą, leidžiantį sukurti unikalų ir Jūsų skonį atliepiantį gaminį.

Klasikinių baldų gamyba užsiimame jau daugiau nei 25-erius metus, tad mūsų patirtis leidžia sukurti bet kokius trokštamus gaminius Jūsų namams ar kitoms erdvėms. Užsiimame ir nestandartinių baldų gamyba, tad net ir mažiausią ar sunkiausiai prieinamą vietą galime papildyti funkcionaliu ir dekoratyviu baldu.

Užsisakius klasikinius baldus iš UAB „Vilgma Gi“ nereikės nerimauti dėl jų pristatymo ar surinkimo vietoje – visa tai padarysime už Jus ir visiškai nesvarbu, ar tai minkšti ar medžio masyvo baldai.