Mūsų gaminamų baldų stiliai

Įmonės pasirinktas klasikinis medžio masyvo baldų gamybos stilius įpareigoja gaminti amžinus, laikui atsparius baldus, pasižyminčius funkcionalumu bei derančius prie bet kokios aplinkos.

Juos kurdami įpiname įmantrias linijas, drožybos elementus, tuo pačiu užtikrindami baldų patogumą, ilgaamžiškumą ir interjero eleganciją.

Šiuolaikiniuose klasikiniuose balduose jūs nerasite nieko chaotiško, neapgalvoto ar nenuspėjamo – juose vyrauja ramybė ir tvarka. Visada laikomasi simetrijos, išsaugomas ir išryškinamas natūralaus medžio grožis ir vertė.

Klasikiniai tradicinio, modernaus, skandinaviško, angliško, kantri, provanso baldai erdvei suteikia autentišką stilių bei sukuria amžių patikrintą interjero atmosferą. Kadangi bėgantis laikas palieka savo ženklą, mūsų pagaminti kokybiški medžio masyvo baldai su metais tampa vis gražesni. Kokybiški ir funkcionalūs šiandien pagaminti baldai, taps vertingu paveldu ir ateities kartoms.

Klasikinio stiliaus baldai

Tai baldai, medžiagomis ir dizainu visiškai paklūstantys senosioms baroko, renesanso, angliškojo interjero ir Toskanos tradicijoms. Santūrumas, paprastumas ir grakštumas, atsispindintis klasikinėse baldo formose, lemia klasikinių baldų  populiarumą daugelyje šalių.

Klasikinio stiliaus baldams būdingos įvairios detalės: karnizai, aplikacijos, baldakimai, sudėtingi rankų darbo drožybos elementai, paauksavimai, inkrustacijos, įrėminti vitražai. Iš natūralaus medžio gaminami baldai dažnai būna sendinti ar ėsdinti.

Klasikinio stiliaus baldus dažniausiai gamina iš tamsios medienos: rudo riešuto, vyšnios, sendinto ąžuolo. Kuriant šviesų interjerą − medžio masyvo baldai dažnai būna padengti dramblio kaulo ar šviesia smėlio spalva.

Provanso stiliaus baldai

Provansas – tai jaukus, šiltas senovės kvapu dvelkiantis stilius, pasiilgusiems natūralių atspalvių, atpalaiduojančios, romantiškos atmosferos. Jaukumo paslaptis slypi elementariose, sendintose, sunkių formų neįsileidžiančiose baldų detalėse bei pasteliniuose, švelniuose spalvų atspalviuose.

Provanso stiliaus baldų gamyboje dominuoja atspalviai nuo baltos, smėlio iki samanos spalvos, paįmantrinant aukso bei vario dekoracijų elementais. Tai stilius, išeinantis ir vėl grįžtantis į madą. Jis mėgstamas interjeruose, kuriuose nuo prabangos, sunkios klasikos ir įmantrių barokinių detalių bėgama į namus, pasiilgusius pietų Prancūzijos atmosferos alsavimo.

Moderniosios klasikos baldai

Gaminant modernios klasikos baldus − kuriamas supaprastintas klasikinis interjeras. Šiam interjerui modernumą suteikia aiškios baldų linijos, neįmantrus, funkcionalus dizainas, sukuriantis erdvės jausmą. Klasikinių baldų akcentai dažniausiai naudojami tik formai ir įspūdžiui suteikti, o kartais yra net visiškai pašalinami. Moderniųjų klasikos baldų neapkrauna puošybos elementais, jie yra technologiški, pritaikyti praktiškam naudojimui. Spintelės/stalčiai yra didesni, platesni. Moderniosios klasikos baldus beicuoja ar lakuoja natūraliomis gamtos spalvomis.

Angliško stiliaus baldai

Tradicinio angliško stilius baldai, išlaiko pagarbą susiformavusioms ilgaamžėms tradicijoms, aplinkai suteikdami konservatyvumo, pragmatizmo ir rafinuotumo.

Angliškojo stiliaus interjere dominuojantys atspalviai yra įkvėpti gamtos. Natūralaus medžio baldams yra būdingi tiek šviesūs, tiek tamsūs tonai. Baldai dažnai gaminami naudojant raštuotus, sendintus paviršius. Angliškojo stiliaus virtuvės baldams, sekcijoms, į sieną įmontuojamoms lentynoms gaminti dažniausiai naudojamas natūralus ąžuolas, uosis ar pušis. Norint pabrėžti daiktų praktiškumą, nusidėvėjimą, bet ilgalaikį tvirtumą ir ilgaamžiškumą, jiems parenkami vario elementai. 

Skandinaviško/ Gustavian stiliaus baldai

Skandinaviško stiliaus baldai pasižymi lengvumu, gaiva ir elegancija. Dominuoja balta ruda, žalsva ir melsva spalvos. Prioritetas yra teikiamas pušies/eglės natūralaus medžio lengvumui ir grožiui. Skandinaviško interjero atributas – rafinuotai elegantiškas, tarsi laiko pasendintas baldas.

Šio stiliaus baldams yra būdingos tiesios linijos ir švelnūs išlinkimai. Spintų, komodų, lentynų, indaujų ir kitų baldų kojos subtilios, link grindų švelniai smailėjančios.

 Populiariausi − iš beržo, baltosios pušies, eglės ar uosio sukurti gaminiai. Mediena dažnai balinama, beicuojama, lakuojama baltais dažais/ šviesiu laku ar įtrinama natūralia medžio alyva.

Modernaus stiliaus baldai

Kaimiško stiliaus interjeras – tai kasdieninė, paprastesnė klasikinio interjero versija. Kaimiško stiliaus baldai pasirenkami tada, kai  kaimo sodybų, pirčių, namų interjerui norima įkvėpti senovinės dvasios. Naudojamos medžiagos yra praktiškos ir pasižymi natūralumu. Kaimiško stiliaus baldams būdingi sendinti, jaukiai nusitrynę elementai, pašalinantys erdvės formalumą ir suteikiantys papildomos šilumos.  Kuriant kaimiško stiliaus interjerą svarbiausia – natūralumas ir komfortas!

Kaimiško / kantri stiliaus baldai

Kaimiško stiliaus interjeras – tai kasdieninė, paprastesnė klasikinio interjero versija. Kaimiško stiliaus baldai pasirenkami tada, kai  kaimo sodybų, pirčių, namų interjerui norima įkvėpti senovinės dvasios. Naudojamos medžiagos yra praktiškos ir pasižymi natūralumu. Kaimiško stiliaus baldams būdingi sendinti, jaukiai nusitrynę elementai, pašalinantys erdvės formalumą ir suteikiantys papildomos šilumos.  Kuriant kaimiško stiliaus interjerą svarbiausia – natūralumas ir komfortas!