Project Description

KLASIKINIAI VIRTUVĖS BALDAI

Klasikiniai virtuvės baldai ir jų gamyba

Virtuvė yra viena svarbiausių namų erdvių tiek prabangiame name, tiek nedideliame bute. Dažnai būtent virtuvės baldai diktuoja visų likusių erdvių estetiką. Pastebime, kad šiandien žmonės vis dažniau renkasi laikui nepavaldžią klasiką. Klasikiniai virtuvės baldai šiai erdvei suteikia ne tik funkcionalumą, bet ir trokštamą estetiką.

Klasikinės virtuvės pliusai

Klasikines virtuves lietuviai pamilę dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, klasikinės virtuvės dažnai būna labai funkcionalios – virtuvės baldai tvirti, talpūs ir patikimi. Tai užtikrina, kad visuomet rasite vietos kur lengvai padėti daiktus, nereikės baimintis dėl greito nusidėvėjimo ar sunkios priežiūros. Klasikinės virtuvės baldai išties puošnūs. Jie gali būti sendinti, auksuoti, drožinėti ar kitaip dekoruoti. Šauniausia tai, kad šis stilius amžinai bus madingas!

Klasikiniai virtuvės baldai: skirtingų stilių savybės

Ar žinojote, klasika gali būti moderni ar net skandinaviška? Bėgantis laikas skirtingose kultūrose suformavo kiek kitokį požiūrį į klasiką, tad šiandien pasaulyje egzistuoja keli klasikos stiliai.

Tai įprastas klasikos stilius, įkvėptas renesanso, baroko, angliško interjero tradicijų. Čia vyrauja santūrumas, paprastumas, grakštumas. Klasikinės virtuvės baldai dažnai gausiai puošiami, natūralaus tamsaus medžio masyvo baldai dažnai sendinami ar ėsdinami.

Galima teigti, kad tai paprastesnė klasikinio stiliaus versija. Moderni klasika virtuvėje atsispindi aiškiomis baldų linijomis, funkcionaliu ir erdvę sukuriančiu dizainu. Šio stiliaus baldai neapkraunami puošybos elementais, yra didesni, platesni, tad dažnai ir talpesni.

Tai dažniausiai pasteliniai ar balti klasikiniai baldai, kuriuos derinant su kitais natūraliais atspalviais sukuriama svajinga ir romantiška atmosfera. Tai virtuvės baldai, kurie namams suteikia daug jaukumo, šilumos ir malonaus senovės kvapo.

Tai šiuolaikinės klasikinės virtuvės, kuriose naudojamas itin blizgus ar matiniu laku lakuotas medis. Dažnai baldai gaminami iš sendinto ąžuolo ir puošiami nerūdijančio plieno stalviršiu ir aliumininėmis detalėmis.

UAB „Vilgma Gi“ – klasikinių baldų ekspertai

UAB „Vilgma Gi“ – daugiau nei 25-erius metus klasikinių baldų gamyba užsiimanti šeimos įmonė. Didelės patirties reikalaujantys įgūdžiai leidžia Jums sukurti išskirtinius virtuvės baldus, kurie yra funkcionalūs, praktiški, tvirti, estetiški, o svarbiausia – ilgaamžiai. Susisiekite su mumis ir kartu įgyvendinkime Jūsų svajones.

Kontaktai