Project Description

KITI BALDAI

Klasikiniai baldai kitoms erdvėms

Klasikiniai baldai – praktiškas ir ilgalaikis sprendimas. Jie vertinami dėl elegancijos, išskirtinės estetikos, praktiškumo ir, žinoma, ilgalaikiškumo. Jų gamybai naudojama tik itin aukštos kokybės natūrali mediena, kuri užtikrina, kad baldas bėgant laikui nepraras savo pradinės formos

Be to, bėgantis laikas pasaulyje suformavo net kelis klasikos stilius. Pavyzdžiui, Provanso stiliaus baldai namuose gali sukurti romantišką nuotaiką, skandinaviškas stilius – švaros, tvarkos ir net minimalizmo jausmą, o štai moderni klasika interjere – praktiškas, funkcionalias erdves su klasikinių formų apraiškomis.

 

Klasikiniai baldai voniai

Vonia – vieta, kur dažniausiai tikimąsi švaros, tvarkingos aplinkos ir lašelio prabangos. Klasikiniai vonios baldai – puikus pasirinkimas tiek didelėje, tiek mažoje erdvėje. Subtilios detalės, gracingos linijos suteikia prabangos pojūtį ir kviečia atsipalaiduoti.  Be to, klasikiniai baldai voniai gali būti ir labai praktiški ir talpūs: klasikinėse vonios spintelėse, komodose ar spintose tilps visos reikalingos priemonės kasdienei priežiūrai.

Klasikiniai laiptinių, prieškambarių ir koridoriaus baldai

Įrengiant pagrindinius kambarius reikėtų nepamiršti ir mažesnių, ne tokių reikšmingų, tačiau ypač dažnai lankomų patalpų, tokių, kaip laiptinė, prieškambaris ar koridorius. Juk tai patalpos, kurios vos įėjus pro duris pasitinka Jus ar Jūsų svečius. Klasikiniai prieškambario baldai Jūsų namuose gali padėti sukurti išskirtinę atmosferą.

Baldai drabužinėms ir persirengimo kambariams

Drabužinės, persirengimo ar daiktų laikymo kambariai – erdvės, kurios dažnai lieka lyg ir už interjero ribų. Ten svečiai nesilanko, tad ir išlaidauti nesinori. Visgi, rinktis pigius ir neilgaamžius baldus gali būti kur kas brangiau, nei dešimtmečiams įsigyti laiko patikrintus ilgaamžius baldus. Klasikinės spintos, komodos gaminamos iš aukštos kokybės medienos, todėl yra itin patvarios ir ilgaamžės. Klasikiniai baldai – komoda, spinta, spintelė, drabužių kabykla – tai, ko gali prireikti drabužinėje ar daiktų sandėliavimo patalpoje.

Nestandartinių baldų gamyba Lietuvoje

Nestandartinėms patalpoms dažniausiai būtini nestandartiniai baldai. Tokiu atveju tenka kreiptis į baldų gamintojus. UAB „Vilgma Gi“ šiuo darbu užsiima jau daugiau nei 25-erius metus. Medinių baldų gamyba vykdoma naudojant naujausias technologijas ir aukščiausios kokybės medieną iš patikimų gamintojų, tad kiekvienas linkis yra nepriekaištingas.

Kontaktai