Project Description

KLASIKINIAI MIEGAMOJO BALDAI

Klasikiniai miegamojo baldai: elegantiška, patvaru ir ilgaamžiška

Miegamasis – ko gero, privačiausia erdvė visuose namuose. Šioje patalpoje mes ilsimės ir atgauname jėgas po dienos įspūdžių. Kokybiškam poilsiui svarbu, kad miegamojo patalpa būtų raminanti, patogi ir jauki. Svarstote, kaip sukurti tokią aplinką savo namuose? Vienas iš būdų – klasikiniai miegamojo baldai. Ilgus šimtmečius ar net tūkstantmečius brendęs ir formavęsis klasikos stilius dar ir šiandien įsilieja į nuosavų ar viešųjų erdvių interjerą klasikinių baldų pavidalu.

Mediniai klasikiniai baldai: tvirtumo ir patikimumo jausmas

Klasikiniai baldai pasižymi itin aukšta kokybe. Mediniams baldams gaminti naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tad jie yra itin tvirti ir patikimi. Naujausios gamybos technologijos leidžia pasiekti dar didesnių kokybės aukštumų ir didelio tikslumo. Be to, medžio masyvo baldai, tokie kaip medinės lovos, klasikinės spintos, klasikinės komodos, naktiniai ar kosmetiniai staleliai puošiami sudėtingais rankų darbo drožybos elementais, inkrustacijomis, paauksavimais, vitražais, aplikacijomis, tad yra itin dekoratyvūs ir pagyvinantys bet kokį interjerą.

Minkšti klasikiniai baldai: jaukumas ir ramybė

Klasikiniame interjere apstu ir minkštų baldų, tokių kaip: klasikinės lovos, puoštos baldakimais, krėslai, banketės, minkšti suoleliai ar net nedidelės sofutės. Minkšti klasikiniai baldai interjerui suteikia jaukumo, ramybės ir tampa puikia vieta atsipalaiduoti. Platus itin kokybiškų audinių ir įvairių detalių pasirinkimas leidžia sukurti unikalų ir labiausiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą.

Kokybiški klasikiniai baldai iš UAB „Vilgma Gi“

UAB „Vilgma Gi“ – daugiau nei 5000 unikalių projektų įgyvendinusi šeimos įmonė, jau daugiau nei 25-erius metus užsiimanti klasikinių baldų gamyba. Šiandien UAB „Vilgma Gi“ gali Jums pasiūlyti rinktis net iš kelių skirtingų klasikos stilių: moderni klasika miegamajame puikiai tiks mėgstantiems aiškias baldų linijas, neįmantrų, funkcionalų dizainą; Provanso stiliaus baldai – mėgstantiems romantišką, jaukią ir švelnių natūralių spalvų aplinką. O, galbūt, Jus sužavės kasdieniškesnė klasikinio stiliaus versija? Būtent tokie yra kantri stiliaus baldai: praktiški, natūralūs, sendinti, su jaukiai nusitrynusiomis detalėmis, pašalinantys bet kokios erdvės formalumą. Kad ir kokį klasikos stilių pasirinksite – mes pasiruošę įgyvendinti bet kokias Jūsų svajones.

Kontaktai