Modernios klasikos baldai 2019-04-20T20:06:17+00:00

Modernios klasikos baldai

Modernios klasikos baldai ir jų gamyba

modernios klasikos baldai | svetainėŠiuolaikinio  dizaino viliojimas yra sunkiai įveikiamas. Modernios klasikos interjero pagrindinis įkvėpimo šaltinis yra dizainas, kilęs iš Europos kultūros (Viktorijos laikų, Art Deco, graikiško) sumaišytas su šiuolaikiniu, moderniu dizainu. Tai yra tendencija, sujungianti du pasaulius -paprastą modernumą su tradicinėmis dekoratyvinėmis vertybėmis, išsaugančius klasikines architektūrines detales, kurioms modernumo priduoda  stilingi modernios klasikos baldai ir pažangios apšvietimo sistemos. Klasikinio, šiuolaikinio stiliaus dizainas siūlo kūribiškumą sritį, kuri kerta tiek esamo laikotarpio, tiek klasikos stiliaus ribas. Spalvos, medžiagos peržengia amžių, , bet kartu pagerbia pastatų ir miesto, kuriame gyvenama istoriją.

Modernios klasikos stilius  dar  kitaip yra dar vadinamas  amžinai reikalingas.  Tai nėra laikinas stilius,  tai ir ne tendencija, tai klasikos stilius einantis iš kartos į kartą ir kiekvieno kartos papildomas savais modernumo prieskoniais.

Itin svarbus aspektas kuriant šiuolaininį interjerą yra modernios klasikos baldai – tai baldų dizainas, kuris yra ganėtinai paprastas, bet kartu ir sudėtingas, atitinka vyraujančias tendencijas, yra moderniai puošnus, tačiau kartu ir ne  prabangus ar avangardiškas. Tai nesenstančios  išvaizdos dizainas, sujungiantis kas sena ir nauja, šviežu kaip vakar ir svarbu kaip rytoj.Tai stilius, kuris  yra  patrauklus tiek   savo erdvei, tiek malonus pažiūrėti svetimoje aplinkoje.

Modernios klasikos baldai pritaikyti klientui, norinčiam klasikinių baldų su pažangiai paruoštais šiuolaikiniais dekorais  ir furnitūra atitinkančia šių dienų technologojų amžių. Modernios klasikos baldai kuriami siekiant  sukurti subtilios elegancijos interjerą, kuris yra amžinas, tačiau išvengiama pernelyg didelių gabaritų,  saldžių, dekorų,  formų ir erdvių, kuriuos mėgsta klasikiniai baldai, bet kartu atsisakant baldų kurie atrodo pernelyg supaprastinti.  Čia mažiau yra daugiau.  Šiam amžinai reikalingam stiliui kuriami modernios klasikos baldai  yra  funkcionalūs, bet ne nuobodūs, subtilūs ir neapkrauti puošybos elementais.

Baldai technologiškai pritaikyti praktiškam naudojimui.t.y. stalčiai yra platesni nei įprastą klasikoje. Dažnai naudojamas stiklas, metalas, natūralus marmuras, granitas, Dekton ir nerūdijantis plienas. Atsisakant drožinių, kutosų,  klasikai būdingų prabangių žalvarinių ar auksinių rankenėlių, modernios klasikos baldai dažnai puošiami tiesiog keliais gražiais aksesuarais, išvengiant daug priedų. Galima panaudoti dekoracijas, kaip pavyzdžiui gėlių vazą, ant sienos virš komodos pakabinti didžiulį impresionistinį paveikslą. Modernios klasikos lovoms būdingi minkšti galvos apdangalai, naudojami tiek stilingiems, tiek praktiniams tikslams. Tai yra patogus būdas sėdėti ir atsipalaiduoti lovoje, prie kurios yra prisilietęs šiuolaikinis dizainas. Lovoms ar sofą papuošti dažnai naudojamos geometrinio rašto pagalvėlės.

Modernios klasikos interjero žavesys yra tai, kad jis neapsiriboja tik vienu ar dviem laikais. Jungiant įvairių laikotarpių baldus, galima sukurti eklektišką interjero mišinį. Pabandžius sumaižyti klasikinį „Art Deco“ baldai dizainą su didžiuliais TV ekranais, paveikslų tipo rėmais, šešiasdešimtojo dešitmečio atspalviais gautumėte unikalų derinį, kurioje visi skirtingų laikotarpių skirtumai pabrėžia, bet kartu ir papildo vienas kitą. Čia nėra taisyklių, tam kad kurybiškai galėtumėme išreikšti save ir eklektiškus junginius pritaikyti namuose.

Modernio klasikos interjeruose daug kalbama apie metų spalvą, tačiau jei vyraujančią metų spalvą planuojate įtraukti ir savo namuose, būkite atsargūs, nes ji gali nepajėgti išlaikyti laiko. Modernios klasikos baldai mėgsta spalvų paletes, kurios kilusios iš gamtos. Spalvas, kurios laikomos klasikinėmis, tačiau jos atspalviai buvo sukurti pastarojo laikotarpio meistrų, tai reiškia, kad ir šiaip turinčios modernumo pustonių, akcentų ir priedų.

Modernios klasikos stiliaus interjere labai svarbų vaidmenį vaidina apšvietimas. Jis turėtų būti drąsus ir kūribingas.  Dideliems langams ir aukštoms lubos pabrėžti, skatinama naudoti įvairias lempas, apšviečiant tiek grindis, tiek sienas.  Modernios klasikos virtuvės baldai dažnai puošiami   moderniais, steriliais šviestuvais, kurie kviečia į pažangią erdvę, kur kartu jaučiasi šiluma ir svetingumas.

Modernios klasikos baldai -tai vienas iš įdomiausių ir populiariausių  pastaruoju gaminamų stilių dėl savo ekspermentų patirties. Šio stiliaus baldai tinka žmonėms, kurie gerbia tradicijas, bet kartu myli šiuolaikinės kultūros vertybes ir madą. Modernaus klasikinio dizaino namai dažniausiai traukia savo kultūriškai nesuvaržyta aplinka, subtilia elegacija, orumu ir ramiomis spalvomis.

Mūsų gaminamus modernios klasikos baldus sudaro:

  • modernios klasikos virtuvės baldai
  • modernios klasikos komodos
  • modernios klasikos vaikų kambario baldai
  • modernios klasikos spintos, puoštos frezuotomis, indidividualiai Jums sukurtomis detalėmis.
  • modernios klasikos svetainės baldai- šiuolaikinio
  • modernios klasikos miegamojo baldai
  • modernios klasikos viešbučio baldai
  • modernios klasikos indaujos
  • modernios klasikos darbo kambario baldai

Platus gaminamų produktų asortimentasleidžia klientui sukurti unikalaus dizaino namus, kuriuose kūribiškumas ir individualumas užima pirmaujančią vietą.       

modernios klasikos baldai | Virtuvės baldaimodernios klasikos baldai | spintelėmodernios klasikos baldai | komoda

Kontaktai

Mobile: +370 699 18465