Mūsų klientų namai

Klasikiniai baldai | Atlikti darbai | VILGMA GI

Klasikiniai baldai – amžinas stilius, kuris atgyja šiandienos interjere

Klasikiniai baldai – ypatingas stilius, kuris turi šimtmečių istoriją ir išlieka itin populiarus iki šiol. Klasikiniai baldai yra ne tik funkciniai namų ar biurų elementai, bet ir meninės vertybės, kurios sugeba praturtinti bet kurią patalpą ir suteikti jai išskirtinumo. Jų elegantiškas dizainas ir aukščiausios kokybės medžiagos suteikia patalpoms unikalų prabagos pojūtį.

Mūsų meistriškumas, naudojamų medžiagų kokybė bei dėmesys detalėms sukuria dar ypatingesnę klasikinių baldų vertę.

MŪSŲ KLIENTŲ NAMAI atliktų darbų galerija – įkvėpimo šaltinis tiems, kurie domisi klasikiniais baldais. Galerijoje: Klasikiniai baldai, Modernios klasikos baldai, Art deco stiliaus baldai, Provanso baldai, Klasikiniai virtuvės baldai ir daug kitų klasikinių baldų.

Klasikiniai baldai niekada nepraranda savo vertės. Jie tampa ne tik gyvenamojo ar darbo vietos dalimi, bet ir paveldu, perduodamu iš kartos į kartą. VILGMA GI supranta šio stiliaus svarbą ir puikiai ją atspindi savo kūriniuose. VILGMA GI meistrai sugebėjo išlaikyti klasikinio stiliaus eleganciją, tuo pačiu įtraukdami subtilius modernumo akcentus.

Klasikiniai baldai | klasikinių baldų gamyba – jau daugiau kaip 25 metus. SUSISIEKITE SU MUMIS ir mes įgyvendinsime Jūsų vizijas.