„VILGMA GI”
KLASIKINIAI BALDAI

ISTORIJA

V. Kromelio įmonė „Vilgma“ (2012 m. pervadinta UAB „Vilgma GI“) buvo įkurta 1995 metais. Jos įkūrėjai – ilgamečiai Lietuvos tautodailininkų sąjungos nariai, medžio drožėjai, įvairių respublikinių bei tarptautinių parodų dalyviai ir laureatai – Liuda ir Vaclovas Kromeliai. Puikiai pažinę ir atskleidę medžio savitumą, šilumą, pritaikę savo darbo patirtį, paslaptis ir žinias, jie subūrė bendraminčių kolektyvą, kuris dabar visa tai pritaiko kurdamas klasikinius baldus Jums.

FILOSOFIJA

Nuo pat pirmųjų įsikūrimo dienų kolektyvas stengiasi kuo geriau įgyvendinti klientų pageidavimus: naujas baldų gamybos technologijas pritaiko tradicinėms, patikimoms medžiagoms. Aukšta mūsų gaminių kokybė užtikrina, jog pagaminti klasikiniai baldai bus praktiški ir ilgaamžiai.

Savitumas, individualumas ar drožybos elementai yra būdingi visiems mūsų kurtiems gaminiams. Natūralaus ar beicuoto medžio – ąžuolo, uosio, beržo – klasikiniai baldai atskleidžia medienos ypatumus bei grožį. Savo gaminiams galime suteikti įvairias spalvas taip interjere sukurdami Jūsų pageidaujamą aplinką ir jausmą.

Kurdami baldus bet kokio dydžio patalpai mūsų dizaineriai visuomet vadovaujasi klientų pageidavimais ir poreikiais. Taip sukuriame funkcionalius ir Jūsų gyvenimo būdą atitinkančius, kokybiškus klasikinius baldus.

VILGMA GI – lietuviški klasikiniai baldai Jums.

BALDŲ GAMYBOS PRINCIPAI

Pagaminti išskirtinės kokybės, ilgaamžius, unikalius klasikinius baldus – vienas svarbiausių tikslų, kurio siekia “VILGMA GI” personalas. Atsakingai žiūrime į savo darbą ir klasikinių baldų gamyboje visuomet vadovaujamės šiais principais:

Patyrusių įmonės darbuotojų įgūdžiai, kūrybiškumas ir meilė darbui yra neatsiejama klasikinių baldų gamybos dalis, o naujausios gamybos technologijos padeda tai įgyvendinti ir siekti aukščiausių kokybės rezultatų.

Klasikinių baldų gamyba. Naudojame tik ilgamečių partnerių tiekiamą uosio, beržo, ąžuolo masyvo medieną, o pačių sekamas medienos džiovinimo procesas leidžia užtikrinti kokybišką žaliavą ir baldų ilgaamžiškumą.

Po kruopštaus gamybos proceso, mūsų sukurti medžio masyvo klasikiniai baldai tampa ilgaamžiu interjero akcentu.

Kiekvienas „ VILGMA GI“ sukurtas klasikinis baldas – individualus. Mūsų dizaineriai dirba su Jumis tam, kad suprojektuotų tiek pavienį svetainės, prieškambario ar vaikų kambario baldą, tiek įgyvendintų klasikinės virtuvės ar įvairius didelės apimties projektus.

Klientams siūlome platų fasadų, kolonėlių dizaino, dekorų ir spalvų pasirinkimą. Esame pasiruošę įgyvendinti bet kokią Jūsų viziją.

Kuriame įvairių klasikos stilių baldus. Žvilgtelėkite į mūsų išsamų klasikos stilių vadovą.

Vedami Jūsų vizijos ir pasitelkdami daugiau kaip 25 metų klasikinių baldų gamybos patirtį, kartu galime sukurti savitą, nepakartojamą, išskirtiniais drožybos elementais dekoruotą baldą, skirtą bet kokio dydžio patalpai.

„VILGMA GI“ klasikinių baldų gamyboje naudoja tik aukščiausio lygio technologijas. Inovacijos, kokybiška furnitūra ir ilgametės patirties diktuojami techniniai sprendimai – geriausias įrankis, užtikrinantis ilgaamžių baldų gamybą.

Įmonės darbuotojai didelį dėmesį skiria funkcionalumui, patogiems ir konstruktyviems sprendimams bei ergonomikai projektuojant, gaminant ir surenkant visus klasikinius virtuvės, svetainės ar miegamojo baldus. Gamyboje visada atliekamas bandomasis montavimas, siekiant, jog atvežus baldus neiškiltų nenumatytų trukdžių. Tai, daugeliu atveju, užtikrina kokybišką baldų surinkimą bei taupo Jūsų laiką.

Kiekvienas klientas ir kiekvienas projektas mums ypatingas. Vertiname jūsų unikalumą ir poreikius, todėl įgyvendiname klasikinių baldų užsakymus su didžiule meile ir įkvėpimu.

Mūsų tikslas – ne tik aukščiausios kokybės klasikiniai baldai, bet ir itin kokybiškas aptarnavimas. Išklausome idėjas, suteikiame patarimus ir pasiūlome sprendimus.

Mes įsipareigojame suteikti Jums aukščiausią paslaugų kokybę ir užtikrinti, kad būtumėte patenkinti kiekvienu aspektu: nuo dizaino pasirinkimo iki galutinio įrengimo.

Klasikiniai baldai | Klasikinių baldų gamyba – jau daugiau kaip 25 metus. SUSISIEKITE SU MUMIS ir mes įgyvendinsime Jūsų vizijas.

Lietuviški klasikiniai baldai | klasikinių baldų gamyba – jau daugiau kaip 25 metus. SUSISIEKITE SU MUMIS ir mes įgyvendinsime Jūsų vizijas.